Často kladené otázky

V souladu s provozním řádem plaveckého bazénu je vstup do vody pouze v přiléhavých elastických plavkách tzv. bez kapes! Nepřípustné jsou zejména koupací kraťasy, šortky a trenýrky s kapsami. Respektujte prosím toto nařízení.

Doporučujeme Vám naplánovat si příchod na bazén o 15 minut před začátkem lekce. Záloha na čip od skříňky je 50,-. Bez této zálohy nebude umožněn vstup na bazén! Poté si v klidu přejděte přes šatny a sprchy do prostor bazénu, kde už na Vás budeme čekat. Na úvodní hodině je zapotřebí přítomnost rodičů!

Zařazení do jednotlivých plaveckých skupin probíhá na základě Vámi vypsaných plaveckých dovedností ve přihlášce, ale také dle určitých schopností a úrovně plaveckých dovedností přímo ve vodě! Proto rozřazování dětí do jednotlivých plaveckých skupin probíhá na začátku kurzu cca 3 až 4 týdny. Předběžný rozpis plaveckých skupin posíláme emailem rodičům přihlášených dětí druhý týden v září. Tudíž první rozpis pro nové plavce je pouze orientační. Děti, které k nám chodí každoročně již známe, a proto rodiče mohou odhadnout, do které skupiny bude v příštím roce zařazeno. Po rozřazení dětí posíláme konečný rozpis emailem. Avšak vyhrazujeme si právo na změnu času skupin, dle efektivního využití bazénu!

Děti jsou zařazeni tak, aby každá skupina byla věkem i plaveckou zdatností na srovnatelné úrovni s maximálním počtem deseti dětí ve skupině.

Děti potřebují plavky, ručník a samozřejmě mycí potřeby.

Rodiče a děti potřebují plavky, ručník a mycí potřeby.

Na bazén potřebujete plavky, plavecké brýle, doporučujeme čepičku, ručník a samozřejmě mycí potřeby.

Brýle si u nás můžete zakoupit.

  • Přípravka – z počátku děti plavecké brýle nepotřebují, čepičku doporučujeme v případě delších vlasů.
  • Ostatní plavci – doporučujeme čepičku a brýle.

Brýle si u nás můžete zakoupit.

V případě, že dítě hůře snáší chladnější vodu doporučujeme použít neopren.

Neopren si u nás můžete zakoupit. Velikosti od dvou do deseti let.

O prázdninách a státních svátcích naše odpolední kurzy plavání neprobíhají. Více se dočtete v jednotlivých sekcích v harmonogramu školního roku a podmínkách a pokynech pro rodiče.

Na bazénu mohou být přítomni pouze plavci, rodiče a ostatní členové mohou sledovat výuku pouze z balkónu!

V kurzu plavání rodičů s dětmi může být ve vodě pouze 1. rodič a 1. dítě.