Často kladené otázky

V souladu s provozním řádem plaveckého bazénu je vstup do vody pouze v přiléhavých elastických plavkách tzv. bez kapes! Nepřípustné jsou zejména koupací kraťasy, šortky a trenýrky s kapsami. Respektujte prosím toto nařízení!

O prázdninách a svátcích naše odpolední kurzy plavání neprobíhají. Proto je nutné, abyste si prošli podmínky a pokyny k danému kurzu.

Doporučujeme Vám naplánovat si příchod na bazén o 15 minut před začátkem lekce. Záloha na čip od skříňky je 50,-. Bez této zálohy nebude umožněn vstup na bazén! Poté si v klidu přejděte přes šatny a sprchy do prostor bazénu, kde už na Vás budeme čekat. Na úvodní hodině je zapotřebí přítomnost rodičů!

Děti potřebují plavky, ručník a samozřejmě mycí potřeby.

Zařazení do jednotlivých plaveckých skupin probíhá na základě Vámi vypsaných plaveckých dovedností v přihlášce, ale také dle určitých schopností a úrovně plaveckých dovedností přímo ve vodě! Proto rozřazování dětí do jednotlivých plaveckých skupin probíhá na začátku kurzu cca 3 až 4 týdny. Předběžný rozpis plaveckých skupin posíláme emailem rodičům přihlášených dětí druhý týden v září. Tudíž první rozpis pro nové plavce je pouze orientační. Děti, které k nám chodí každoročně již známe, a proto rodiče mohou odhadnout, do které skupiny bude v příštím roce zařazeno. Po rozřazení dětí posíláme konečný rozpis emailem. Avšak vyhrazujeme si právo na změnu času skupin, dle efektivního využití bazénu!

Rodiče a děti potřebují plavky, ručník a mycí potřeby.

Na bazén potřebujete plavky, plavecké brýle, doporučujeme čepičku, ručník a samozřejmě mycí potřeby.

  • Přípravka – z počátku děti plavecké brýle nepotřebují, čepičku doporučujeme v případě delších vlasů.
  • Ostatní plavci – doporučujeme čepičku a brýle.

Brýle a čepičku si u nás můžete zakoupit v různých velikostech.

V případě, že dítě hůře snáší chladnější vodu doporučujeme použít neopren.

Neopren si u nás můžete zakoupit ve velikostech od dvou do deseti let.

error: Obsah stránky je zabezpečený proti kopírování.