Reference

Na začátku letošního roku 2024 se nám dostalo veliké pocty a získali jsme, tak nejvyšší ocenění v oblasti mimoškolního vzdělávání v Pardubickém kraji, zároveň se jedná o jedinečné ocenění plavecké školy vůbec, pod záštitou hejtmana Pardubického kraje a radního zodpovědného za školství Josefem Kozlem. Jsme jedinou plaveckou školou, která byla takto unikátně vyznamenána, proto si ocenění velmi vážíme.

Chtěla bych Vám ještě jednou a celému týmu poděkovat za trpělivost a za celkovou přípravu na přijímačky, bylo to s Vámi fajn. A i když to byl ze začátku velký boj a necítila jsem se ve vodě příjemně, křeče atd. tak ve výsledku jsem si k plavání svoji cestu časem našla a chtěla bych nadále alespoň sem tam si zaplavat.

Ať se daří a děkuji za to, co děláte!

Vendy Sedláková

Karolínka (10 let) a Matěj (8 let) plavou pod vedením plavecké školy Aquasport manželů Šrautových v odpoledních kurzech již pátým rokem a paralelně i v dopoledních školních kurzech. Přesvědčila jsem se, že tato škola je zárukou kvality a děti jsou v dobrých rukách. Prioritou je pro celý tým bezpečnost plavců, získání dovedností, názorné ukázky ve vodě, podpora vnitřní motivace dětí správným přístupem, inovace a také individualizace výuky. Bez potíží zařadili dceru Karolínu jako dítě s SVP mezi intaktní a vytvářejí jí vhodné vzdělávací podmínky i přesto, že je ve vodě zcela neslyšící. Dokonce mohla Kája i plavecký klub Aquasport reprezentovat a vyzkoušet si tak atmosféru prvního velkého závodu s četnou konkurencí. Obrovskou devízou i benefitem této plavecké školy je personální obsazení, složené z téměř samých pedagogů. Ve svém čele má sportovní metu nejvyšší. Plavecká výuka tak dostává ten správný erudovaný rozměr i rozsah. A to je pro mne jako rodiče naprosto zásadní. Jsem ráda, že máme v našem městě možnost navštěvovat tak skvělou plaveckou školu a zároveň i plavecký klub Aquasport.

Bc. Hana Koňariková, maminka Karolíny a Matěje Kopeckých​